מספרים עלינו

רצינו לספר על חוויה מטלטלת וייחודית שעברנו.. חוויה שבשבילנו היא מציאות. לפני כשנה וחצי פנינו לשרון וחבריו, אחרי שהבנו שהגענו לנקודת אל חזור (ככה חשבנו..) זה לא פשוט להודות בכך. אנשים מבוגרים, בעלי קריירה מכובדת, הורים לילדים.. שלא יודעים לנהל את חשבון הבנק שלהם ועומדים על סף מכירת הבית כדי להתחיל מחדש. באמצע החיים.. להתחיל הכל מחדש. פנינו לשרון בבקשה צנועה. להשאר בבית. שרון השיב שנשאר בבית ושנתכנן גם חלומות שהיינו רוצים לבצע. צחקנו.. כי זה לא נשמע אמיתי ואפשרי. עברה מעל שנה. למרות קורונה. למרות מינוס מופרז עימו התחלנו. אנחנו בבית. לא מכרנו. ויותר מזה. הגשמנו חלום.

סיוון ועמית

ברצוני להודות לאיתמר פרייליך ושרון גולדנברג מחברת פורמולה לתכנן להצליח, שהגיעו לחברתנו והעבירו לנו סדנא בנושא צמיחה כלכלית. איתמר ושרון לימדו אותנו איך להסתכל על כסף, מה זה תקציב משפחתי ואיך מנהלים אותו, הם הראו לנו איך מנהלים חסכונות בצורה נכונה, מהי הדרך הנכונה לחסוך לפנסיה ומהי הדרך הנכונה והזולה לקנות ביטוח. הם דיברו על המשכנתא שלנו, על ההשקעות שלנו ועל איך לתכנן נכון את עתיד ילדינו. הם דיברו איתנו על חלומות ומטרות ואיך בונים תוכנית להגשמתם. הם הצליחו להעביר סדנא על תחום מורכב, מסובך ולא פשוט בצורה נעימה, מקצועית ופשוטה. ועל כך הרבה תודה. אני ממליצה בחום לכל מנהל או מנהלת משאבי אנוש לפנות לחברת פורמולה לתכנון להצליח בניהולם של איתמר ושרון ולהזמין את הסדנא, הערך המוסף שעובדיכם יקבלו הוא אדיר.

אתי כמיסה משאבי אנוש - מפעל ש.צ.פ

למה פורמולה? לפני כמה שנים הכרתי את שרון וחברת פורמולה. ההכרות נבעה כאשר אני ואשתי רצינו לעשות ארגון מחדש בניהול משק הבית המשפחתי שלנו. ביצענו בעזרת שרון גולדנברג וחברת פורמולה מחיזור משכנתא, ארגון וסידור מחדש של כל ביטוחי החיים, בריאות ופנסיה והכי חשוב למדנו וקבלנו הדרכה לניהול תקציב משפחה. בזכות שרון עברנו ממצב של מינוס למצב של פלוס בחשבון הבנק שלנו. למדנו לחיות עם מה שיש ולא להיכנס להתחייבויות שאנו לא בטוחים שנוכל לעמוד בהן. אני חייב לציין שלי באופן אישי הכלים, הדרכים והטיפים שקבלתי משרון וחברת פורמולה עזרו ועדיין עוזרים לי בתפקידי כמנכ"ל החברה בה אני עובד. לאור ההצלחה שאנחנו כמשפחה חווינו החלטתי לתת קורס על כלכלת משפחה, ופנסיה עבור עובדי החברה שלנו. שרון העביר לנו שלושה מפגשים שעסקו בכל הנושאים אשר חשובים לנו לניהול משק הבית והבנה שלנהל את הבית זה כמו לנהל עסק. לשמחתי הרבה קבלתי פידבקים חיוביים מאוד מהעובדים על הרעיון של לתת משהו מעבר לנושאים בהם אנו עוסקים ביומיום ועל החשיבות של הנושאים שהעביר שרון עבורם ועבור בני ביתם. שרון העביר את החומר בצורה מקצועית בגובה העיניים ובצורה נעימה מאוד . אני וצוות החברה רוצים להודות לשרון על הסדנה והכלים לחיים שקבלנו במהלכה.

עמית שמר מנכ"ל ש. ונציה ובניו בע"מ

שרון יקר, רציתי להגיד תודה. תודה על שבעת החודשים האחרונים. שבעה חודשים בהם עזרת לי ליצור מערכת יחסים עם כסף, משהו שלא היה לי. שבעה חודשים בהם ליווית אותי כלכלית, אישית ועסקית, ועזרת לי לתכנן את חיי קדימה בדרך של מודעות, הקניית כלי עבודה וליווי מסור מאין כמותו. תודה גדולה על שעוררת אצלי תשוקה להיות באחריות ובשליטה על התחום הזה בחיי. על כל זה תודה.

מיכל ראש העין

פניתי לחברת פורמולה לתכנן . להצליח בעקבות היכרותי עם שרון גולדנברג ( מנכ"ל החברה) שרון מצא אצלי מצוקה להכוונה וסדר כלכלי בחיי. הרעיון היה ללמד איך להתמודד קדימה בתכנון נכון עם ההוצאות הכלכליות של הבית להתייחס לכל פרט באופן רציני, ולתכנן את הקניות והחסכונות למדתי משרון איך מתכננים תקציב משפחתי ( חופשות, מסעדות, קניות, וכד׳). מאז קניות נעשות במזומן, כרטיסי האשראי ירדו פלאים( הם משרתים אותי בעיקר לביטוחים שנתיים לכל דבר) וישנו חיסכון לחופשה מתוקצבת אישית ומשפחתית. למדתי להגדיר את סדרי העדיפויות לפי מידת הדחיפות, לפעול משיקול דעת מחושב ולא מהבטן. קיבלתי שליטה יומיומית בחשבונותיי. תמיד ישנם ימים קשים, אך למדתי איך להתנהל גם בימים כאלו. אני יודעת ורושמת עד היום מה הוצאתי בכל רגע נתון. הייתי שקולה לפני התהליך שעברתי. אך עתה אני שקולה ומחושבת. על כך ברצוני להודות לחברת פורמולה לתכנן להצליח ולשרון גולדנברג .

אירית עומר עמק יזרעאל. עצמאית

פנינו לפורמולה לתכנן להצליח ולשרון גולדנברג בעקבות המלצה של חברה טובה , היה לנו בלגן כספי , לא ידענו לאן הכסף הולך והמינוס גדל . הרגשנו חנוקים ,הרגשנו שאנחנו בקושי שורדים את החודש, לא חשבנו שאנחנו יכולים להגשים את החלומות והשאיפות שלנו -דברים שראינו אותם בתור מותרות בלבד, כל הוצאה כספית הייתה מלווה ברגשות אשמה. כשפנינו לפורמולה (ושרון בפרט) , הראו לנו שיש דרך אחרת , שלא רק שאפשר ליהנות ולא להרגיש רגשות אשמה ,אלא גם לצמצם את המינוס ולסגל אורח חיים נכון , להתכלכל נכון בבית ולנהל נכון את חשבון הבנק . התהליך היה מלווה בהרבה תמיכה והסברים אישיים , היה נעים ומקצועי עם הרבה סבלנות והבנה , הרגשנו שאנחנו מסוגלים לעשות הכול עם הכוונה נכונה , וזה מה שקיבלנו . קיבלנו מתנה לכל החיים , כי עכשיו כל החלומות שלנו פרוסים לפנינו ואנחנו בעלייה מבחינה כלכלית ואנחנו יודעים שאם נצטרך עזרה פורמולה ושרון יהיו שם גם לאוזן קשבת וגם לליווי פיננסי מקצועי. תודה רבה על מה שהענקת לנו שרון .

ניקה וצביקה אסף כרמיאל

לשי שלום ברצוני להודות לך על השירות שקיבלתי בנושא מיחזור המשכנתא . אין לי ספק שללא הדחיפה שלך הייתי נשאר עם אותה המשכנתא , עם אותם מסלולים לא רווחיים ועם נזק גדול מאוד לאורך השנים . מעצם היותי ספקן לא נתתי בהתחלה סיכוי גדול לתהליך שהרי "לא יכול" להיות שיועצת המשכנתאות בבנק לא תהיה "בעדי" . התהליך שעברתי עם פורמולה ושי היה יעיל , מלווה בהסברים מקיפים וכמובן רווחי ביותר . המלצתי ואמשיך להמליץ למי מכרי שטרם ביצע מיחזור ( זה הזמן כל עוד הריביות נמוכות ) תודה

צחי עזר יקנעם

שרון היקר. היום זהו יום שהוא אבן דרך בחיינו לעצמאות כלכלית. החל מהיום אין לנו שום הלוואה, שום התחייבות, שום הלוואת בלון מול קופת גמל או קרן השתלמות. פשוט אין לנו גיבנת!!!! השנה הזאת... שנת 2020 היא שנה שאנחנו עוברים ממגננה וכיבוי שריפות למתקפה וחסכונות. כל זה לא היה קורה בלעדייך. חיינו השתנו מקצה לקצה. מרשים לעצמנו מה שרוצים, איך שרוצים ומתי שרוצים תוך חישוב ושיקול דעת. רק רוצים להגיד לך תודה ואוהבים אותך!!!!

עמית ושני גולן כפר תבור

אנחנו בני זוג מאוד אוהב והורים לשלושה ילדים מקסימים ומתוקים. אנחנו חיים בישוב קהילתי במרכז הארץ. שנינו עצמאיים המנהלים קריירות בסיפוק ושביעות רצון. לפני שנפרוס ונפרט את מפת הדרכים אשר הובילה אותנו לכתיבת מכתב זה, אנחנו שמחים לנהל היום חשבונות בנק בפלוס, הסדר הלוואות מסודר ותקציב הכולל ניהול כלכלה שוטפת וחסכונות!! אנחנו קוראים לזה יחסים עם כסף. אנחנו מבינים שכדי לייצר שינוי בכסף צריך להיות איתו ביחסים קרובים. בתחילת הדרך היינו ביחסים מאוד רחוקים עם כסף. התחלנו כזוג מאוד אוהב, רק "הבעיה הקטנה" שהיתה גורם למתח וכעסים (הורידה את המאוד מהאוהב) הייתה המינוס הגדל, החובות המצטברים, וחוסר האונים שלנו מול זה. חוויה זו התעצמה עם בואם של הילדים והמחויבויות הגדלות נוכח מציאות זו. קיימנו כמה פגישות עם יועצת כלכלית. גם זה לא תפס. עדיין לא היינו מוכנים להתקרב אל הכסף וליחסים משמעותיים איתו. העמסנו עבודה והעלינו הכנסות. זה עבד חלקית. חוויית העומס והתסכול החריפה את הצורך בפיצוי הולם, אשר כמובן רק הגדיל את המינוס. לאחר התבוננות עמוקה לתוכנו פנימה החלטנו למצוא יועץ אשר יעזור לנו לפתור את הבעיה. משיחתנו הראשונה עם שרון מחברת פורמולה ידענו שמצאנו את מבוקשנו. הוא אמר לנו שאחוזי ההצלחה שלו מאד חשובים לו והם תלויים במחויבות וברצון שלנו לעשות את העבודה יחד. זה היה התנאי לקבלת שרות ממנו. מאוד דיבר אלינו האוטנטיות שלו, הישירות והכנות שנכחו במה שאמר. שרון הוביל אותנו באופן מלמד, אכפתי ומקצועי. נחישותו וקפדנותו במעקב אחרי כל הפעולות שלנו היה מעורר השראה. מאחר ובאנו מחוויית חוסר אונים ופחד ביחסים עם כסף, נוכחותו והדרכתו אפשרה לנו להתייחס למציאות הכלכלית שלנו ולאפשרויות הקיימות עבורנו ברוגע.

זהבה ויובל אלמוג-לולב לפיד