טלפון 04-8211707

תכנון כלכלי למשפחות, בגובה העיניים

פורמולה אובייקטיבית

פורמולה אובייקטיבית

בדיקה אובייקטיבית מקיפה של מוצרי הביטוח, הפנסיה, הגמל והפיננסיים

במהלך חיינו אנו רוכשים מוצרים ביטוחיים ופנסיוניים, אנו עושים זאת מתוך תחושה אמתית ונכונה שעלינו להגן על עצמינו ועל משפחתינו מפני מצבי קיצון.

לעיתים אנו רוכשים מוצרים אלו, לאחר פגישה עם אנשי מקצוע ולעיתים באמצעות הטלפון לאחר שיחה עם נציגת מכירות.

רובינו עושים זאת מתוך אמונה שהגורם המשווק ביצע את עבודתו נאמנה, בחלק מן המקרים אמונה זו מגובה בעובדות  ותהליך השיווק אכן בוצע בידי ידיים נאמנות ומקצועיות ששמו את האינטרסים שלנו בקדימות, במקרים אחרים אמונה זו מתבררת כשגויה.

עובדה אחת הינה תמיד נכונה והיא שצרכינו משתנים לאורך השנים בהתאם לנסיבות חיינו.

שכר, נכסים שצברנו, מצב משפחתי, נסיבות אישיות, כל אלו ועוד הרבה אחרים הינם הגורמים המשפיעים על צרכינו הביטוחיים, הפנסיוניים והפיננסים. גורמים אלו משתנים כאמור במהלך השנים ומחייבים בדיקה תקופתית של פוליסות הביטוח, החסכונות הפנסיוניים והפיננסיים שלנו.

רובינו לא מודעים לחשיבות בדיקה זו ובמיוחד לא בצורך בבדיקה אובייקטיבית אשר מביאה בחשבון את כל ההיבטים האישיים והמשפחתיים  שלנו.

אדם שרכש בגיל 57 ביטוח למקרה מוות בגובה מיליון ₪  (סכום הביטוח שרכש התבסס על הצרכים האמיתיים של המשפחה) לא יהיה זקוק ברוב המקרים לביטוח חיים בסכום זה, בהגיעו לגיל 60.

הסיבה היא שלרוב תלות המשפחה בו הצטמצמה (ילדיו התחתנו ואינם תלויים בו עוד) והתחייבויותיו במידה ויש לו עדיין כאלו, הן לא משמעותיות .

המשך תשלום סכום הביטוח המלא יגרום לאבדן של עשרות אלפי שקלים עד תום הביטוח וזאת שלא לצורך, במידה והיה אותו אדם מבצע בדיקת צרכים עדכנית, היה מגלה שביכולתו לצמצם באופן דרסטי את סכום הביטוח וכך לחסוך את העלות.

דוגמא אחרת נפוצה, הינה עצמאי שרכש לפני שנים פיצוי למקרה של אבדן כושר עבודה מותאם להכנסתו דאז (75% מהרווח), עם השנים הפעילות העסקית הצטמצמה, מה שיצר מצב שבו סכום הביטוח שנרכש הינו גבוה מדי ולא ישולם בעת תביעה.

ישנם מקרים רבים אחרים בהם אנו רוכשים ביטוחים זהים, ממספר גורמים שונים מבלי לבדוק ולהבין שלא נהיה זכאים בעת תביעה לתשלום כפול.

פורמולה אובייקטיבית כוללת

  • בדיקת כל תכניות הפנסיה, ביטוחי המנהלים, ביטוחי החיים, קופות הגמל, קרנות ההשתלמות, החסכונות וההשקעות.
  • הבדיקה נוגעת למוצרים קיימים ולמוצרים היסטוריים של הלקוח.
  • במסגרת הבדיקה יתבצע ניתוח מקיף הכולל הגדרות ביטוחיות, היבטי מיסוי, דמי ניהול ועוד.
  • פורמולה אובייקטיבית, מספקת ללקוחותיה חוות דעת מלאה הכוללת המלצות לביצוע ומלווה את הלקוח מול סוכן הביטוח שלו עד ליישום מלא של ההמלצות.

 

אנחנו מאמינים שלכל אדם מגיע לחיות את החיים אותם הוא רוצה לחיות.

אנחנו יודעים שהדרך לחיים טובים יותר מתחילה בהגדרת היעדים, המטרות והחלומות שלנו, של בני הזוג שלנו ושל ילדינו.

אנחנו בונים עבור לקוחותינו תוכנית כלכלית שתלווה אותם לאורך כל תחנות החיים שלהם ותספק להם את הכלים להגשים את חלומותיהם.

"אם תעשה את מה שתמיד עשית, תגיע תמיד רק  לאן שכבר הגעת"

 

לשיחת ייעוץ בנושאי תכניות הפנסיה שלך – לחץ כאן