טלפון 04-8211707

תכנון כלכלי למשפחות, בגובה העיניים

בניית תכנית עסקית

אצבעות מחייכות עם ציור של רשימת מטלות לידן

תכנית עסקית מיועדת לצורך בניית עסק חדש או הרחבת פעילותו של העסק הקיים.

שימושי התכנית

  1. בדיקת ההיתכנות העסקית והערכת הכדאיות הכלכלית בהקמת עסק או מיזם חדש – על מנת לנסות לצמצם את הסיכונים הכרוכים בהקמת עסק חדש.
  2. גיוס כסף – לצורך הקמת עסק חדש או לצורך הרחבת פעילותו של העסק קיים, נדרשים לעיתים סכומי כסף אשר אינם מצויים בידי. התוכנית העסקית משמשת כמסמך להצגת הרעיון העסקי בפני מקורות המימון האפשריים.
  3. פיתוח, הבראה, תכנון וניהול יעיל יותר של עסק קיים – לעיתים קרובות תכנית עסקית משמשת לצורך הערכת מצב קיים, בחינה מחודשת ותכנון של פעילות עסקית קיימת.

תכנית עסקית חיונית לאלו מכם הזקוקים למימון אם בכדי לצלוח תקופה קשה ואם לצורך הרחבת העסק, רכישת מכונות, שטח נוסף ועוד'.

מקורות הגיוס הינם לרוב הבנק או משקיע חיצוני אשר אותם אנו רוצים לשכנע  שההשקעה בנו הינה כדאית . תכנית עסקית לצורכי מימון  הינה  אחד המסמכים הראשונים שקצין האשראי של הבנק או יועצו הפיננסי של המשקיע ירצו לראות. הגורם המשקיע יירתם לבקשה אך ורק לאחר שיהיה משוכנע  שהשקעתו בטוחה מצד אחד ומצד שני בעלת סיכויים טובים להניב פירות, על כן תכנית כזו חייבת לכלול בין השאר תיאור מקיף של הצוות המוביל בעסק, הרקע שלו וניסיונו המקצועי .

בנוסף יש לקחת בחשבון שהתכנית תעמוד תחת חקירה צולבת ומקבלי ההחלטות ינסו לאתר בה כשלים וחסרונות אשר מעמידים בספק את הצלחת התכנית.

 

אנו נבנה עבורך תכנית עסקית הכוללת:

  • מיפוי הסביבה העסקית בבה פועל העסק, סל המוצרים או השירותים שאותם הוא מוכר או מציע מתחרים, היקף הכנסות, שיעורי רווח, תחזית צמיחה של העסק, פרופיל הצוות הניהולי.
  • בחינה וניתוח של המצב הפיננסי של החברה או העסק, התזרים הצפוי, מסגרות האשראי והלוואות הקיימות, צרכי העסק בעתיד ויכולתו לעמוד בתחזית הפיננסית, בדיקת הלוואות לטווח בינוני או קצר, מסגרת לניכיונות צ'קים וממסרים, מסגרת כרטיסי אשראי.
  • תיאום וליווי מול הבנק/ המשקיע בעת הצורך.

 

שירותים נוספים לעסקים:

בניית תכנית שיווקית

תכנית שיווקית

אצבעות מחייכות עם ציור של ספר נהלים לידן

כתיבת ספר נהלים

בניית פרופיל עסקי

בניית פרופיל עסקי